Juniorzy: Pierwsza wiosenna porażka

Każda passa kiedyś się kończy... Wyjazdowy mecz Juniorów sławkowskiego MKS-u z Unią Ząbkowice przerwał passę 6 meczów bez porażki.

Nasza drużyna pomimo jednobramkowego prowadzenia do przerwy nie potrafiła "dowieźć" korzystnego wyniku do końca spotkania. Fatalna nawierzchnia, na której przyszło się dzisiaj zmierzyć naszej drużynie, przyzwyczajonej do gry piłką, nie pozwoliła na pokazanie umiejętności typowo piłkarskich. Gospodarze znający każdą kępkę tego boiska pewnie wykorzystali atut własnego terenu i wygrali 2:1.

Unia Ząbkowice - MKS Sławków 2:1 (0:1)

gol dla Sławkowa: Dzierzkowski 13'