Juniorzy gromią. Hat-trick Pikusia

Juniorzy MKS Sławków nie zwalniają tempa! Trzy gole Piotrka Marca oraz trafienia Pawła Banacha i Krzyśka Sioły pozwoliły na odniesienie 4. zwycięstwa sławkowian w tej rundzie.

W meczach rundy wiosennej juniorzy Sarmacji Będzin pokazali, że momentami potrafią być równorzędnym przeciwnikiem dla większości drużyn, z którymi się mierzą. W dzisiejszym meczu wyrównana gra skończyła się wraz ze strzeleniem pierwszej bramki przez "Pikusia" w 20. minucie meczu. Gol mógł się podobać. Piotrek uderzył zza pola karnego, bramkarz Sarmacji próbował interweniować jednak nie zdołał sięgnąć piłki.

Drugi gol również autorstwa "Pikusia" padł w 35. minucie. Silne uderzenie z prawej nogi było za mocne dla golkipera będzinian, który przepuścił piłkę do bramki. Minutę później było już 3:0 a gola strzelił Paweł Banach ładną "podcinką" nad bramkarzem.

Po zmianie stron szanse na podwyższenie miał jeszcze "Bany" lecz jego strzały nie znalazły światła w bramce. Gospodarze oddali dwa groźne strzały z dystansu. W 55. minucie kolejne silne uderzenie Marca pozwoliło na skompletowanie hat-tricka. Dziesięć minut później końcowy rezultat spotkania ustalił Sioła.

Sarmacja Będzin - MKS Sławków 0:5 (0:3)

gole dla Sławkowa: Marzec 20', 35', 55', Banach 36', Sioła 65'.