Juniorzy: Giebło rozgromione

Drużyna juniorów MKS Sławków pokonała w ostatnim meczu rundy jesiennej drużynę KS Giebło 7-1.
Piłkarze Sławkowa bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. W 5. minucie meczu Paweł Banach znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Trzy minuty później pięknym strzałem z dystansu popisał się Damian Koziński i było 2-0. W 11. minucie wynik podwyższył Daniel Terka i MKS prowadził już 3-0. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie piłkarze MKS nadal przeważali jednak w kilku sytuacjach dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Giebła. W 62. minucie meczu bramkę dla gospodarzy strzelił Jurczak jednak jak się okazało było to tylko honorowe trafienie. Na bramkę Giebła piłkarze MKS Sławków odpowiedzieli trzema golami Mateusza Dzierzkowskiego i jednym Maćka Furgała.
Wyjazd do Giebła zakończył rundę jesienną sezonu 2009/2010. Juniorzy rozgrywki wznowią dopiero na początku kwietnia. Miejmy nadzieję, że przerwa zimowa zostanie przez naszych piłkarzy dobrze przepracowana i z ambicjami walki o pierwsze miejsce w lidze przystąpimy do rundy wiosennej.