Juniorzy: Wysoka wygrana

Juniorzy MKS Sławków odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Nasi młodzi piłkarze rozgromili drużynę LKS Wysoka 10-2.
Pierwszego gola w meczu strzelił Mateusz Majchrzak w 7. minucie spotkania. Następnie mecz toczył się pod wyraźne dyktando sławkowskiej drużyny jednak niewykorzystane sytuacje podbramkowe i niepewna gra obronna sprawiły, że gospodarze doprowadzili do wyrównania. Wynik remisowy utrzymywał się aż do 30. minuty kiedy to bramkę strzelił Krzysztof Bruś. Minutę później gola na 3-1 strzelił popularny "Bany" czyli Paweł Banach. W pierwszej połowie nie padło już więcej bramek.
Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze strzelili bramkę i na kilka chwil zmniejszyli stratę do Sławkowa. W 47. minucie gola dla MKS strzelił Bartek Maleta, a w 50. na 5-2 podwyższył Damian Koziński. Kolejne gole strzelali następnie Dzidek, Kozi, Bany dwukrotnie oraz Dawid Szpila. Wynik mógł być bardziej okazalszy, jednak rywale w 72. minucie spotkania pozostali z 6 zawodnikami zdolnymi do gry i sędzia zakończył spotkanie.